Süvisraam universZ, 4 rida, 800×1050 mm
| Pikkus (mm) | 13 |
| Laius (mm) | 1102 |
| Kõrgus (mm) | 852 |
| Laius | 1102 mm |
| Kõrgus | 852 mm |
| Sügavus | 13 mm |
| RAL-number | 9010 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 20 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 1050 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 3.55 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 1120 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 310 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 54 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 3.6 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 6 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 850 |
| Tehniline lisa 1 (est) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
