Töötundide arvesti, 230V, 2 moodulit
| Pikkus (mm) | 64 |
| Laius (mm) | 35 |
| Kõrgus (mm) | 85 |
| Loenduse ala | 99999 h |
| Lähtestusfunktsioon | Reset nupp |
| Töötähistus | Jah |
| Numbrite arv | 6 |
| Pinge liik | AC |
| Sageduse sisendpinge | 50 Hz |
| Sageduse sisendpinge | 50 Hz |
| Täpsus päevas | 360 s |
| Laius | 35 mm |
| Kõrgus | 90 mm |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 2 |
| Sisseehitussügavus | 60 mm |
| Esiplaadi laius | 35 mm |
| Esiplaadi kõrgus | 90 mm |
| Läbimõõduga paneeliava | 45 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 40 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.097 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 60 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 98 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 41 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.099 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 60 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 365 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 321 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 214 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 6.152 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 1440 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1006 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 170.648 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
