Traadistuskarbik BA7 60×60 mm, PVC, RAL7030
| Pikkus (mm) | 2000 |
| Laius (mm) | 60 |
| Kõrgus (mm) | 60 |
| Materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Kõrgus | 60 mm |
| Laius | 60 mm |
| Pikkus | 2000 mm |
| Pesade kaugus | 6.5 mm |
| Lõhe laius | 6 mm |
| Külgseina tüüp | Slotted |
| Halogeenvaba | Ei |
| Isekustuv | Jah |
| Paindlik | Ei |
| Kasulik ristlõige | 2708 mm² |
| Kinnituse tüüp | Põhjaperforatsioon |
| Kattega | Jah |
| Värv | Hall |
| RAL-number | 7030 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 2 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 2000 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 60 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 60 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.703 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 24 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 2045 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 260 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 160 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 16.86 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 648 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 2045 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1640 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 495.22 |
| Turundusvoldik (est) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| STEP mudelifail | Lae alla siit |
