Trepikoja viitelüliti 16A, 230V, 30s – 10min, väljalülituse hoiatusega
| Laius (mm) | 17.5 |
| Funktsioon | Elektrooniline |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 1 |
| Sisseehitussügavus | 64 mm |
| Kontaktide arv tavapäraselt avatud kontaktina | 1 |
| Juhtimispinge 1 | 230 V |
| Juhtimispinge 1 | 230 V |
| Juhtimispinge tüüp 1 | AC |
| Sagedusjuhtimispinge 1 | 50 Hz |
| Sagedusjuhtimispinge 1 | 60 Hz |
| Juhtimispinge 2 | 230 V |
| Juhtimispinge 2 | 230 V |
| Juhtimispinge tüüp 2 | AC |
| Sageduse juhtimispinge 2 | 50 Hz |
| Sageduse juhtimispinge 2 | 60 Hz |
| Nimilülituse vool | 16 A |
| Maksimaalne lülitusvool (cos phi = 0,6) | 16 A |
| Väljalaske viivitus | 0.5 min |
| Väljalaske viivitus | 10 min |
| Nupuvajutusega helendava lambi vool | 100 mA |
| Juhtmestik | 3- ja 4-juhtmeline konfiguratsioon |
| Väljalülitumise eelhoiatus | Vilkumine |
| Vooluülepinge funktsioon valitav | Ei |
| Korduv | Korduv |
| Toitepinge | 230 V |
| Toitepinge | 230 V |
| Toitepinge tüüp | AC |
| Maksimaalne hõõglampide koormus | 2300 W |
| Maksimaalne koormus luminofoorlambiga | 3600 VA |
| Maksimaalne koormus luminofoorlamp (Duo vooluring) | 1000 VA |
| Maksimaalne koormus luminofoorlamp (paralleelselt kompenseeritud) | 1000 VA |
| Max lülitusvõimsuse LED | 400 W |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 20 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.08 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 108 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 96 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 23 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.082 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 108 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 313 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 217 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 9.2 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 3456 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1018 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 243.8 |
| Kasutusjuhend (eng) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |