Tühi kest Univers, süvis., 36 mod, 507x315x115 mm
| Pikkus (mm) | 125 |
| Laius (mm) | 353 |
| Kõrgus (mm) | 553 |
| Paigaldusmeetod | Tasapinnale paigaldatud |
| Katte tüüp | Uks |
| Kaanemudel | Suletud |
| Ukse tüüp | Singel |
| Läbipaistev kate/uks | Ei |
| Lukuga | Ei |
| Nominaalne vool (In) | 125 A |
| Kõrgus | 553 mm |
| Laius | 353 mm |
| Sügavus | 125 mm |
| Sisseehitussügavus | 112 mm |
| Sisemine sügavus | 119 mm |
| Materjaliplaadi paksuse kapp | 1 mm |
| Materjaliplaadi paksusega uks/kate | 2.5 mm |
| Värv | Valge |
| RAL-number | 9010 |
| Moodulite arv | 36 |
| Ridade arv | 3 |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 12 |
| Flantsplaatide avade arv | 2 |
| Võimalik laiendus | Ei |
| Torustiku sisselaske arv | 2 |
| Elamumaterjal | Teras |
| Pinnakaitse | Pulbervärvimine |
| Kinnitusplaadiga | Ei |
| Sobib õues kasutamiseks | Ei |
| Sobib välgukaitseks | Ei |
| Kaitseaste (IP) | IP30 |
| Kaitseklass | II |
| Löögitugevus | IK09 |
| Vooluahela terviklikkus | Puudub |
| Kata ülerõhu vabastusega | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 165 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 385 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 580 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 6.6 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 15 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 730 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
