Uks Volta, aknaga, 4×12 moodulit, metall, IP30
| Pikkus (mm) | 36 |
| Laius (mm) | 348 |
| Kõrgus (mm) | 695.5 |
| Versioon klaasitud uksena | Jah |
| Versioon lüliti lukustamise lahtiühendamiseks mõeldud uks | Ei |
| Laius | 288 mm |
| Kõrgus | 695.5 mm |
| Sügavus | 36 mm |
| Pinnaviimistlus | Töötlemata |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 30 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 300 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 710 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 1.301 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 580 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 305 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 25 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 1.18 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 160 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
