Ülepingekaitse kassett T3, 1P+N, 3kA, signaalkontakt
| Pikkus (mm) | 74.5 |
| Laius (mm) | 17.7 |
| Kõrgus (mm) | 93.4 |
| Nominaalne pinge vahelduvvoolu | 240 V |
| Nominaalne pinge alalisvoolu | 240 V |
| Maksimaalne pidev pinge vahelduvvoolu | 264 V |
| Maksimaalne pidev pinge alalisvoolu | 240 V |
| Pingekaitse tase | 1.25 kV |
| Pingekaitse tase L-N | 1.25 kV |
| Maksimaalne ülevoolu kaitseseade, paralleelühendus (kaitsme) | 32 A |
| Maksimaalne ülevoolu kaitseseade, jadaühendus (kaitsme) | 25 A |
| Paigaldusmeetod | DIN rööbas (silinderööbas) 35 mm |
| Maksimaalne juhtme ristlõige tahke (tahke, ahelaga) | 4 mm² |
| Maksimaalne juhtme ristlõige painduv (peen niit) | 2.5 mm² |
| Kaugsignalisatsioonikontaktiga | Jah |
| Signaalimine seadmel | Optiline |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 115 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 85 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 50 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.114 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 42 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 115 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 85 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 50 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.115 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 42 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 315 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 210 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 5.12 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 1008 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 990 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 145.88 |
| Kasutusjuhend (eng) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
