Ülepingekaitse T2, 40kA, 1P, 1M, TNC, signaalkontakt
| Pikkus (mm) | 65.7 |
| Laius (mm) | 17.5 |
| Kõrgus (mm) | 98.7 |
| Süsteemi konfiguratsioon DC | Ei |
| Süsteemi konfiguratsioon IT | Ei |
| Süsteemi konfiguratsioon TN | Jah |
| Süsteemi konfiguratsioon TN-C | Jah |
| Süsteemi konfiguratsioon TN-C-S | Ei |
| Süsteemi konfiguratsioon TN-S | Ei |
| Süsteemi konfiguratsioon TT | Ei |
| Süsteemi konfiguratsioon muu | Ei |
| Juhtmete arv (ilma maandamiseta) | 1 |
| Nominaalne tühjenemisvoolu ülepinge vool (8/20) | 20 kA |
| Maksimaalne väljalaske ülepinge vool (8/20) | 40 kA |
| Nominaalne pinge vahelduvvoolu | 240 V |
| Maksimaalne pidev pinge vahelduvvoolu | 275 V |
| Pingekaitse tase | 1.35 kV |
| Pingekaitse tase L-N | 1.35 kV |
| Pingekaitse tase N-PE | 1.35 kV |
| Maksimaalne ülevoolu kaitseseade, paralleelühendus (kaitsme) | 125 A |
| Maksimaalne ülevoolu kaitseseade, jadaühendus (kaitsme) | 80 A |
| Lühise murdmisvõime (ISCCR) | 25 kA |
| Integreeritud lühiskaitse | Ei |
| Integreeritud varukaitse | Ei |
| Lekkevooluvaba | Ei |
| Paigaldusmeetod | DIN rööbas (silinderööbas) 35 mm |
| Ehitusmaht | 1 modulaarne vahe |
| Maksimaalne juhtme ristlõige tahke (tahke, ahelaga) | 35 mm² |
| Maksimaalne juhtme ristlõige painduv (peen niit) | 25 mm² |
| Kaugsignalisatsioonikontaktiga | Jah |
| Signaalimine seadmel | Optiline |
| Kategooria tüüp 2 | Jah |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 115 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 85 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 50 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.143 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 115 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 85 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 50 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.14 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 42 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 315 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 210 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 6.315 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 1008 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 990 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 174.56 |
| Kasutusjuhend (eng) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
