Ülepingekaitse T2, IT süsteemidele. 3P, 40kA, signaalkontakt
| ETIM-klass | EC000941 Ülepinge kaitse seade toiteallikate süsteemidele |
| Süsteemi konfiguratsioon DC | Ei |
| Süsteemi konfiguratsioon IT | Jah |
| Süsteemi konfiguratsioon TN | Ei |
| Süsteemi konfiguratsioon TN-C | Ei |
| Süsteemi konfiguratsioon TN-C-S | Ei |
| Süsteemi konfiguratsioon TN-S | Ei |
| Süsteemi konfiguratsioon TT | Ei |
| Süsteemi konfiguratsioon muu | Ei |
| Juhtmete arv (ilma maandamiseta) | 3 |
| Nominaalne tühjenemisvoolu ülepinge vool (8/20) | 20 kA |
| Maksimaalne väljalaske ülepinge vool (8/20) | 40 kA |
| Nominaalne pinge vahelduvvoolu | 400 V |
| Maksimaalne pidev pinge vahelduvvoolu | 440 V |
| Pingekaitse tase | 2.2 kV |
| Pingekaitse tase L-N | 2.2 kV |
| Maksimaalne ülevoolu kaitseseade, paralleelühendus (kaitsme) | 125 A |
| Maksimaalne ülevoolu kaitseseade, jadaühendus (kaitsme) | 80 A |
| Lühise murdmisvõime (ISCCR) | 25 kA |
| Integreeritud lühiskaitse | Ei |
| Integreeritud varukaitse | Ei |
| Lekkevooluvaba | Ei |
| Paigaldusmeetod | DIN rööbas (silinderööbas) 35 mm |
| Ehitusmaht | 3 modulaarset vahet |
| Maksimaalne juhtme ristlõige tahke (tahke, ahelaga) | 35 mm² |
| Maksimaalne juhtme ristlõige painduv (peen niit) | 25 mm² |
| Kaugsignalisatsioonikontaktiga | Jah |
| Signaalimine seadmel | Optiline |
| Kategooria tüüp 2 | Jah |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
