Ümberlüliti 4P, 80A, 8 moodulit
| Pikkus (mm) | 84 |
| Laius (mm) | 140 |
| Kõrgus (mm) | 94 |
| Põhilüliti versioon | Jah |
| Versioon hooldus-/teeninduslülitina | Jah |
| Versioon ohutuslülitina | Jah |
| Versioon hädapeatuse paigaldusega | Ei |
| Versioon pöördlülitina | Jah |
| Lülitite arv | 1 |
| Maksimaalne nimitööpinge Ue AC | 415 V |
| Nimitööpinge | 380 V |
| Nimitööpinge | 415 V |
| Hinnatud püsivool Iu | 80 A |
| Püsivool on nimiväärtus AC-23, 400 V | 80 A |
| Nimiväärtuslik püsivool AC-21, 400 V | 80 A |
| Lühiajaline taluvus LW-ga | 1.5 kA |
| Nimitöövõimsus AC-23 juures, 400 V | 36 kW |
| Toite lülitamine 400 V juures | 52 kW |
| Konditsioneeritud nimeline lühisvoolu IQ | 50 kA |
| Postide arv | 4 |
| Mootorajam on valikuline | Ei |
| Mootorajam integreeritud | Ei |
| Pinge vabastamine on valikuline | Ei |
| Seadme ehitus | Sisseehitatud seadme fikseeritud sisseehitatud tehnika |
| Sobib põrandale paigaldamiseks | Jah |
| Sobib esiküljele 4-augulise paigaldamiseks | Ei |
| Sobib esiküljele paigaldamiseks keskele | Ei |
| Sobib jaotusplaadi paigaldamiseks | Jah |
| Sobib vahepealseks paigalduseks | Ei |
| Värvikontrolli element | Hall |
| Lukustatav | Jah |
| Kaitseaste (IP), esikülg | IP20 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 160 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 85 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 110 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.84 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 9 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 162 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 115 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 87 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.857 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 9 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 365 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 315 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 215 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 8.153 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 216 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1010 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 185.112 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
