Ümberlüliti I-0-II, 3P, 40A, 400 VAC, 3 mod (16/10mm2)
| Pikkus (mm) | 75 |
| Laius (mm) | 52.5 |
| Kõrgus (mm) | 83 |
| Lülitusfunktsioon | Kahepoolne lüliti |
| Kontaktide arv vahetuskontaktina | 3 |
| Postide arv | 3 |
| Tunnusvool | 40 A |
| Tunnuspinge | 400 V |
| Min. nimipinge | 400 V |
| Nimilülituse võimsus | 0.846 kA |
| Lühise murdmisvõime (ICW) | 0.6 kA |
| Pinge liik | AC |
| Signaallambiga | Ei |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 3 |
| Sisseehitussügavus | 70 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 60 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.22 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 4 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 227 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 98 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 82 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.841 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 48 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 315 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 230 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 10.52 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 864 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1080 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 277.48 |
| Tüübikinnitus (eng) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
