Univers tühi metallkilp, 1850x1300x400 + 200 mm sokkel, IP55
| Pikkus (mm) | 400 |
| Laius (mm) | 1300 |
| Kõrgus (mm) | 2050 |
| Paigaldusmeetod | Põrandapaigaldus |
| Katte tüüp | Uks |
| Kaanemudel | Suletud |
| Ukse tüüp | Topelt |
| Läbipaistev kate/uks | Ei |
| Lukuga | Ei |
| Nominaalne vool (In) | 800 A |
| Kõrgus | 2050 mm |
| Laius | 1300 mm |
| Sügavus | 400 mm |
| Sisemine sügavus | 400 mm |
| Materjaliplaadi paksuse kapp | 1.5 mm |
| Materjaliplaadi paksusega uks/kate | 1.5 mm |
| Värv | Hall |
| RAL-number | 7035 |
| Moodulite arv | 720 |
| Ridade arv | 12 |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 24 |
| Flantsplaatide avade arv | 10 |
| Võimalik laiendus | Jah |
| Torustiku sisselaske arv | 10 |
| Elamumaterjal | Teras |
| Pinnakaitse | Pulbervärvimine |
| Kinnitusplaadiga | Ei |
| Sobib õues kasutamiseks | Ei |
| Sobib välgukaitseks | Ei |
| Kaitseaste (IP) | IP55 |
| Kaitseklass | I |
| Löögitugevus | IK10 |
| Vooluahela terviklikkus | Puudub |
| Kata ülerõhu vabastusega | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 1330 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 420 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 2070 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 118.024 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 1330 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 420 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 2070 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 118.024 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 1 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 2220 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
