Univers tühi metallkilp, pinnap, 1550x1050x275 mm, IP55
| Pikkus (mm) | 275 |
| Laius (mm) | 1050 |
| Kõrgus (mm) | 1550 |
| Katte tüüp | Uks |
| Kaanemudel | Suletud |
| Läbipaistev kate/uks | Ei |
| Lukuga | Ei |
| Nominaalne vool (In) | 800 A |
| Kõrgus | 1550 mm |
| Laius | 1050 mm |
| Sügavus | 275 mm |
| Sisemine sügavus | 275 mm |
| Materjaliplaadi paksuse kapp | 1.5 mm |
| Materjaliplaadi paksusega uks/kate | 1.5 mm |
| RAL-number | 7035 |
| Moodulite arv | 480 |
| Ridade arv | 10 |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 24 |
| Flantsplaatide avade arv | 8 |
| Võimalik laiendus | Jah |
| Torustiku sisselaske arv | 8 |
| Kinnitusplaadiga | Ei |
| Sobib õues kasutamiseks | Ei |
| Sobib välgukaitseks | Ei |
| Kaitseaste (IP) | IP55 |
| Kaitseklass | I |
| Vooluahela terviklikkus | Puudub |
| Kata ülerõhu vabastusega | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 1090 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 310 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 1650 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 67.759 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 1090 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 310 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 1650 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 67.759 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 2 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1800 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
