UniversN, 1xDIN + puutekate+ moodulkoha kate, 300×250 mm
| Laius (mm) | 250 |
| Kõrgus (mm) | 300 |
| Kõrgus | 300 mm |
| Laius | 250 mm |
| Sügavus | 125 mm |
| Kattega | Jah |
| Maksimaalne reitinguga vool | 630 A |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 310 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 265 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 1.28 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 310 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 265 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 1.28 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 60 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 983 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
