UniversN, DIN + puutekate, 150×750 mm
| Pikkus (mm) | 115 |
| Laius (mm) | 750 |
| Kõrgus (mm) | 160 |
| Kõrgus | 150 mm |
| Laius | 750 mm |
| Sügavus | 125 mm |
| DIN-rööbaste arv | 1 |
| Ridade kaugus | 150 mm |
| Võimalik laiendus | Jah |
| Busbariga | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 505 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 240 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 65 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 1.6 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 505 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 240 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 65 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 1.6 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 42 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 850 |
| Paigaldusjuhend (est) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
