UniversN, DIN + puutekate, 300×250 mm
| Pikkus (mm) | 310 |
| Laius (mm) | 265 |
| Kõrgus (mm) | 100 |
| Kõrgus | 300 mm |
| Laius | 250 mm |
| Sügavus | 125 mm |
| DIN-rööbaste arv | 2 |
| Ridade kaugus | 150 mm |
| Võimalik laiendus | Jah |
| Busbariga | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 762 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 166 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 120 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 1.24 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 762 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 166 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 120 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 1.24 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 120 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1236 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1105 |
| Paigaldusjuhend (est) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
