UniversN, DIN + puutekate, 3×10 moodulit, 450×250 mm
| Kaal (neto) | 2.359 |
| ETIM-klass | EC002575 Jadalooja komplekt jada-sisseehitatud seadme jaoks |
| Kõrgus | 450 mm |
| Laius | 250 mm |
| Sügavus | 110 mm |
| DIN-rööbaste arv | 3 |
| Modulaarsete vahemaade arv DIN-rööbaste kohta | 30 |
| Ridade kaugus | 150 mm |
| Võimalik laiendus | Jah |
| Busbariga | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 455 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 260 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 2.36 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 455 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 260 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 2.36 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 38 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
