UniversN, DIN + puutekate + moodulava kate (1×12), 150×250 mm
| Kaal (neto) | 0.619 |
| ETIM-klass | EC002575 Jadalooja komplekt jada-sisseehitatud seadme jaoks |
| Kõrgus | 150 mm |
| Laius | 250 mm |
| Sügavus | 125 mm |
| DIN-rööbaste arv | 1 |
| Modulaarsete vahemaade arv DIN-rööbaste kohta | 12 |
| Ridade kaugus | 150 mm |
| Võimalik laiendus | Jah |
| Busbariga | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 240 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 165 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 110 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.63 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 240 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 165 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 110 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.63 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 63 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
