UniversN kõrgendatud puutekate, NH00, 250×300 mm
| Pikkus (mm) | 50 |
| Laius (mm) | 250 |
| Kõrgus (mm) | 300 |
| Kõrgus | 300 mm |
| Laius | 250 mm |
| Sügavus | 50 mm |
| Ridade arv | 2 |
| Kiire lukustus | Jah |
| Läbipaistev | Jah |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 310 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 265 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 65 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.7 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 120 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1550 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
