UniversN, nõrkvoolualus + puutekate, 450×500 mm
| Pikkus (mm) | 10.5 |
| Laius (mm) | 46.5 |
| Kõrgus (mm) | 51 |
| Kinnitusplaadiga | Jah |
| Kattega | Jah |
| Kõrgus | 450 mm |
| Laius | 500 mm |
| Sügavus | 110 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 505 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 470 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 75 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 2.84 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 505 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 470 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 75 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 2.84 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 32 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1190 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
