UniversN puutekate, 48 moodulit, 600×250 mm
| Kaal (neto) | 0.513 |
| ETIM klass | EC000775 Jaotuslaua kate |
| Kõrgus | 600 mm |
| Laius | 250 mm |
| Sügavus | 56 mm |
| Ridade arv | 4 |
| Kiire lukustus | Jah |
| Läbipaistev | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 65 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 260 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 610 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.806 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 74 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 260 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 610 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.806 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 40 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
