UniversN puutekate, 60 moodulit, 750×250 mm
| Kaal (neto) | 0.939 |
| ETIM klass | EC000775 Jaotuslaua kate |
| Kõrgus | 750 mm |
| Laius | 250 mm |
| Sügavus | 56 mm |
| Ridade arv | 5 |
| Materjal | Plast |
| Hinging | Ei |
| Kiire lukustus | Jah |
| Kaitseaste (IP) | Muu |
| Värv | Valge |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 910 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 260 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.945 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 900 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 260 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.94 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 30 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
