UniversN puutekate, 72 moodulit, 900×250 mm
| Kõrgus | 900 mm |
| Laius | 250 mm |
| Sügavus | 56 mm |
| Ridade arv | 6 |
| Kiire lukustus | Jah |
| Läbipaistev | Ei |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 30 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
