UniversN, reguleeritav montaažplaat + puutekate, 150×250 mm
| Pikkus (mm) | 110 |
| Laius (mm) | 260 |
| Kõrgus (mm) | 160 |
| Kinnitusplaadiga | Jah |
| Paigaldatud rööbastega | Ei |
| Kattega | Jah |
| Sisseehitussügavus | 246 mm |
| Kõrgus | 150 mm |
| Laius | 250 mm |
| Sügavus | 110 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 260 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 160 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 110 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 1.03 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 260 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 160 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 110 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 1.03 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 126 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 780 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
