UniversN, reguleeritav montaažplaat + puutekate, 300×500 mm
| Pikkus (mm) | 510 |
| Laius (mm) | 310 |
| Kõrgus (mm) | 130 |
| Kinnitusplaadiga | Jah |
| Kattega | Jah |
| Sisseehitussügavus | 125 mm |
| Kõrgus | 300 mm |
| Laius | 500 mm |
| Sügavus | 110 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 510 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 315 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 150 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 3.68 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 510 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 315 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 150 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 3.68 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 36 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1228 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 820 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 875 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
