UniversN, reguleeritav montaažplaat + puutekate, 450×500 mm
| Pikkus (mm) | 114 |
| Laius (mm) | 500 |
| Kõrgus (mm) | 450 |
| Kinnitusplaadiga | Jah |
| Kattega | Jah |
| Sisseehitussügavus | 125 mm |
| Kõrgus | 450 mm |
| Laius | 500 mm |
| Sügavus | 110 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 510 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 460 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 148 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 5.46 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 510 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 460 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 148 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 5.46 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 30 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1240 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
