UniversN, reguleeritav montaažplaat + puutekate, 450×750 mm
| Kaal (neto) | 8.159 |
| ETIM-klass | EC001893 Jaoturite komplekt seadme pinnakinnituseks |
| Kinnitusplaadiga | Jah |
| Kattega | Jah |
| Kõrgus | 450 mm |
| Laius | 750 mm |
| Sügavus | 110 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 755 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 462 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 125 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 8.16 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 755 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 462 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 125 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 8.16 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 20 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
