UniversN, reguleeritav montaažplaat + puutekate, 600×500 mm
| Pikkus (mm) | 110 |
| Laius (mm) | 500 |
| Kõrgus (mm) | 600 |
| Kinnitusplaadiga | Jah |
| Kattega | Jah |
| Kõrgus | 600 mm |
| Laius | 500 mm |
| Sügavus | 110 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 605 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 510 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 120 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 7.46 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 13 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 870 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
