UniversN, vaba koha kate, 300×250 mm (reserv)
| Pikkus (mm) | 110 |
| Laius (mm) | 250 |
| Kõrgus (mm) | 300 |
| Kõrgus | 300 mm |
| Laius | 250 mm |
| Sügavus | 110 mm |
| Värviline kate | Valge |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 310 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 265 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.8 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 310 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 265 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.8 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 96 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 843 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
