UniversN, vaba koha kate 75×250 mm (reserv)
| Pikkus (mm) | 110 |
| Laius (mm) | 250 |
| Kõrgus (mm) | 75 |
| Kõrgus | 75 mm |
| Laius | 250 mm |
| Sügavus | 110 mm |
| Värviline kate | Valge |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 265 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 160 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 66 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.66 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 55 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 265 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 160 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 66 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.66 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 55 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 750 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 530 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 430 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 37.21 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 110 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 560 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 99.42 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
