UTURex kilbikest DIN-liistuga modemi kinnitamiseks
| Pikkus (mm) | 230 |
| Laius (mm) | 251 |
| Kõrgus (mm) | 306 |
| Installation side connection model | 3-phase |
| Nominal connection power | 2.3 kW |
| Number of charging units | 2 |
| Max. power per charging point | 2.3 kW |
| Width | 251 mm |
| Height | 306 mm |
| Depth | 230 mm |
| Mounting method | Other |
| Number of vehicle connectors Type 1 | 2 |
| With house connection box | Ei |
| Number of household socket outlets | 2 |
| Number of earth leakage circuit breakers type A | 2 |
| With circuit breaker | Jah |
| With energy meter | Ei |
| With display | Ei |
| Housing material | Plastic |
| Degree of protection (IP) | IP44 |
| Impact strength | IK10 |
| Compatible with Apple HomeKit | Ei |
| Compatible with Google Assistant | Ei |
| Compatible with Amazon Alexa | Ei |
| IFTTT support available | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 250 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 260 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 320 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 5.25 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 48 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 1000 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1105 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 277 |