Vahesein LF/LFE, 60mm, PVC
| Pikkus (mm) | 1000 |
| Laius (mm) | 16 |
| Kõrgus (mm) | 47 |
| Kõrgus | 60 mm |
| Pikkus | 2000 mm |
| Halogeenvaba | Ei |
| Antibakteriaalne ravi | Ei |
| Töötemperatuur | -5 °C |
| Töötemperatuur | 60 °C |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 50 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 50 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 2045 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 180 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 10.9 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 3400 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 2045 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1480 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 781.2 |
| Turundusvoldik (est) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |