Vasklatt, universN, 20x10x500 mm, 500A
| Pikkus (mm) | 500 |
| Laius (mm) | 10 |
| Kõrgus (mm) | 20 |
| Hinnatud praegune In | 500 A |
| Laius | 500 mm |
| Kõrgus | 20 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 10 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 10 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 488 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 50 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 20 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 8.8 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 500 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 470 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
