Vasklatt, universN, 20x5x250 mm, 315A
| Pikkus (mm) | 250 |
| Laius (mm) | 5 |
| Kõrgus (mm) | 20 |
| Hinnatud praegune In | 315 A |
| Pikkus | 246.5 mm |
| Laius | 250 mm |
| Kõrgus | 20 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 10 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 10 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 25 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 21 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 5 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 2.18 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 800 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 420 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
