Vasklatt, universN, 30x10x746,5 mm, 630A
| Pikkus (mm) | 10 |
| Laius (mm) | 745 |
| Kõrgus (mm) | 30 |
| Hinnatud praegune In | 630 A |
| Laius | 750 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 10 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
