Vasklatt, universN, 30x5x1500 mm, 400A
| Pikkus (mm) | 1500 |
| Laius (mm) | 5 |
| Kõrgus (mm) | 30 |
| Hinnatud praegune In | 400 A |
| Mudel | Lame |
| Pikkus | 1495.5 mm |
| Laius | 1495 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Pinnakaitse | Muu |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 5 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 5 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 1500 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 30 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 28 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 20 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 200 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1550 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 450 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
