Volta hübriidkilp, süvis, 36 mod, perf. plaat, pistikupesa, IP30
| Pikkus (mm) | 94.5 |
| Laius (mm) | 348 |
| Kõrgus (mm) | 880 |
| Ridade arv | 3 |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 12 |
| Katte tüüp | Uks |
| Kaanemudel | Sälguga |
| Ukse tüüp | Singel |
| Läbipaistev kate/uks | Ei |
| Signaali mööduv uks | Jah |
| Lukuga | Ei |
| Sisseehitussügavus | 90 mm |
| Sisseehitatud kõrgus | 865 mm |
| Sisseehitatud laius | 335 mm |
| Sisemine sügavus | 91.5 mm |
| Maandusterminali plokk | Jah |
| Neutraalne klemmplokk | Jah |
| DIN-rail | Jah |
| Kinnitusplaadiga | Jah |
| Võimalik laiendus | Jah |
| UV-kindel | Jah |
| RAL-number | 9010 |
| Kõrgus | 880.5 mm |
| Laius | 348 mm |
| Sügavus | 94.5 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 885 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 355 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 5.456 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 29 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1175 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
