Voolulatt 1P, 80A, 16mm², 12M
| Pikkus (mm) | 1 |
| Laius (mm) | 1 |
| Kõrgus (mm) | 1 |
| Faaside arv | 1 |
| Postide arv | 1 |
| Sobib mitme seadme jaoks | 12 |
| Mooduli laius | 17.8 mm |
| Ristlõige | 16 mm² |
| Pikkus | 210 mm |
| Saab lõigata täpselt õiges suuruses | Jah |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 12 |
| Hinnatud püsivool Iu | 80 A |
| Isoleeritud | Jah |
| Nimipinge | 4.5 kV |
| Maksimaalne nimitööpinge Ue | 415 V |
| Sobib N-juhtmega seadmetele | Ei |
| Sobib seadmetele, millel on abilüliti | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 10 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 10 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 10 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.06 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 100 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 220 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 150 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 130 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 6.06 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 6000 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 930 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
