Voolulatt 2P, 80A, 16mm², 12M
| Kaal (neto) | 0.126 |
| ETIM-klass | EC000215 Faasibusbar |
| Faaside arv | 2 |
| Postide arv | 2 |
| Sobib mitme seadme jaoks | 6 |
| Mooduli laius | 17.8 mm |
| Ristlõige | 16 mm² |
| Pikkus | 210 mm |
| Saab lõigata täpselt õiges suuruses | Jah |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 12 |
| Hinnatud püsivool Iu | 80 A |
| Isoleeritud | Jah |
| Nimipinge | 4.5 kV |
| Maksimaalne nimitööpinge Ue | 400 V |
| Sobib N-juhtmega seadmetele | Jah |
| Sobib seadmetele, millel on abilüliti | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 40 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 230 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 30 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.127 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 50 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 3500 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
