Voolulatt 3P, 63A, 10mm², 57M
| Pikkus (mm) | 1010 |
| Laius (mm) | 20 |
| Kõrgus (mm) | 29 |
| Faaside arv | 3 |
| Postide arv | 3 |
| Sobib mitme seadme jaoks | 14 |
| Mooduli laius | 17.8 mm |
| Ristlõige | 10 mm² |
| Pikkus | 1000 mm |
| Saab lõigata täpselt õiges suuruses | Jah |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 57 |
| Hinnatud püsivool Iu | 63 A |
| Elektriühenduse tüüp | Kahvel |
| Isoleeritud | Jah |
| Nimipinge | 4.5 kV |
| Maksimaalne nimitööpinge Ue | 400 V |
| Sobib N-juhtmega seadmetele | Ei |
| Sobib seadmetele, millel on abilüliti | Ei |
| Värv | Hall |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 1010 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 29 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 20 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.55 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 20 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 1070 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 114 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 97 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 11.84 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 1000 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1250 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 840 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 890 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
