Voolulatt 3P (L1,L2,L3 + abik), 80A, 16mm² 48M
| Kaal (neto) | 0.308 |
| ETIM-klass | EC000215 Faasibusbar |
| Faaside arv | 3 |
| Postide arv | 3 |
| Sobib mitme seadme jaoks | 19 |
| Mooduli laius | 17.8 mm |
| Ristlõige | 16 mm² |
| Pikkus | 1000 mm |
| Saab lõigata täpselt õiges suuruses | Jah |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 57 |
| Hinnatud püsivool Iu | 80 A |
| Elektriühenduse tüüp | Kahvel |
| Isoleeritud | Jah |
| Nimipinge | 4 kV |
| Maksimaalne nimitööpinge Ue | 400 V |
| Sobib N-juhtmega seadmetele | Ei |
| Sobib seadmetele, millel on abilüliti | Ei |
| Värv | Hall |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 1000 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 40 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 20 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.75 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 10 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 1075 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 90 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 60 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 3.087 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 500 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
