Voolulatt 3P, vertikaalne, 2 rida, 63A, 10 mm2, 125 mm, vasak üles
| Pikkus (mm) | 32 |
| Laius (mm) | 97 |
| Kõrgus (mm) | 84 |
| Faaside arv | 3 |
| Postide arv | 3 |
| Mooduli laius | 17.8 mm |
| Ristlõige | 10 mm² |
| Pikkus | 146 mm |
| Hinnatud püsivool Iu | 63 A |
| Elektriühenduse tüüp | Nõel |
| Isoleeritud | Jah |
| Nimipinge | 4 kV |
| Maksimaalne nimitööpinge Ue | 415 V |
| Sobib N-juhtmega seadmetele | Ei |
| Sobib seadmetele, millel on abilüliti | Ei |
| Värv | 3xpruun / 1xsinine |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 8 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 32 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 97 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 84 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.968 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 48 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 320 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 95 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.982 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 48 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 313 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 210 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 6.28 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 1152 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 990 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 173.72 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
