Voolulatt 3P, vertikaalne, 3 rida, 63A, 10 mm2, 125mm, parem üles
| Pikkus (mm) | 271 |
| Laius (mm) | 51 |
| Kõrgus (mm) | 39 |
| Faaside arv | 3 |
| Postide arv | 3 |
| Mooduli laius | 17.8 mm |
| Ristlõige | 10 mm² |
| Pikkus | 271 mm |
| Hinnatud püsivool Iu | 63 A |
| Elektriühenduse tüüp | Nõel |
| Isoleeritud | Jah |
| Nimipinge | 4 kV |
| Maksimaalne nimitööpinge Ue | 415 V |
| Sobib N-juhtmega seadmetele | Ei |
| Sobib seadmetele, millel on abilüliti | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 4 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 271 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 51 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 39 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.868 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 24 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 321 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 96 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 81 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.865 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 24 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 313 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 212 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 5.59 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 1152 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 998 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 157.16 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
