Wifi uks Univers, vasak, 950×800 mm
| Pikkus (mm) | 12 |
| Laius (mm) | 248 |
| Kõrgus (mm) | 919 |
| Versioon klaasitud uksena | Jah |
| Versioon lüliti lukustamise lahtiühendamiseks mõeldud uks | Ei |
| Laius | 248 mm |
| Kõrgus | 919 mm |
| Sügavus | 12 mm |
| Pinnaviimistlus | Pulbervärvimine |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 30 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 269 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 919 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 2.5 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 945 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 300 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 55 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 2.8 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 25 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
