Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Aliuminio kanalo BRA sukabinimo įtaisas (pora)
| Ilgis (mm) | 84 |
| Plotis (mm) | 10 |
| Aukštis (mm) | 63 |
| Tinka sienos kanalo pločiui nuo / iki | 100 mm |
| Tinka sienos kanalo pločiui nuo / iki | 210 mm |
| Sienos kanalo gylis | 60 mm |
| Konstrukcijos tipas | Savienojums |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus apdorojimas | Galvaniski/elektrolītiski cinkots |
| Su potencialo lyginimu | Taip |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 85 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.07 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 10 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 185 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 130 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 105 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 0.755 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 2880 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1040 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
