Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Apdailinis žiedas RK kanalui, RAL9005
| Ilgis (mm) | 181 |
| Plotis (mm) | 152 |
| Aukštis (mm) | 41 |
| Aukštis | 70 mm |
| Plotis | 70 mm |
| Ilgis | 110 mm |
| Naudingoji kryžminė sekcija | 4182 mm² |
| Be halogeno | Ne |
| RAL numeris | 9005 |
| Tvirtinimo tipas | Cits |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 150 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 90 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 30 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.054 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 10 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 260 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 190 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 205 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 0.66 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 720 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 970 |
| Surinkimo instrukcija (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
