Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Apvalus slankstelinis kanalas, dviejų skyrių, 1000 mm, antracitas, RAL9005
| Ilgis (mm) | 790 |
| Plotis (mm) | 70 |
| Aukštis (mm) | 70 |
| Aukštis | 70 mm |
| Plotis | 70 mm |
| Ilgis | 1000 mm |
| Naudingoji kryžminė sekcija | 4182 mm² |
| Be halogeno | Taip |
| RAL numeris | 9005 |
| Nuolatinių pertvarų skaičius | 1 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 8 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 1015 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 75 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 75 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.678 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 8 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 1050 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 320 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 220 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 6.09 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 72 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1100 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 79.81 |
| Surinkimo instrukcija (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
