Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Atsaginės durys skydeliui Volta, 3 eilės
| Ilgis (mm) | 36 |
| Plotis (mm) | 288 |
| Aukštis (mm) | 570.5 |
| Įstiklintų durų versija | Ne |
| Durų kaip atjungiamo jungiklių blokatoriaus versija | Ne |
| Plotis | 288 mm |
| Aukštis | 570.5 mm |
| Gylis | 36 mm |
| Paviršiaus tipas | Neapstrādāts |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 30 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 300 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 590 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 1.377 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 455 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 300 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 25 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.28 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 56 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 775 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
