Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Atsarginis durų rėmas skydeliams, 3 eilių, Volta
| Ilgis (mm) | 36 |
| Plotis (mm) | 348 |
| Aukštis (mm) | 630.5 |
| Plotis | 348 mm |
| Aukštis | 630.5 mm |
| Gylis | 9 mm |
| RAL numeris | 9010 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 30 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 360 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 650 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 1.07 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 515 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 370 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 45 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.105 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 45 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 690 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
