Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Atsarginis modulinis uždengimas, 2 eilių, Volta
| Ilgis (mm) | 31 |
| Plotis (mm) | 279 |
| Aukštis (mm) | 443 |
| Aukštis | 443 mm |
| Plotis | 279 mm |
| Gylis | 31 mm |
| Eilučių skaičius | 2 |
| Vyrinis | Ne |
| Permatomas | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 50 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 300 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 460 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.348 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 50 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 470 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 300 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 35 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.34 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 50 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 480 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 310 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 17 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 160 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 870 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 91 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
